
Автоматичний однополюсний вимикач постійного струму для акумулятора 1P RKB1/DC B200A 12-125VDC CHCYZO
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: rkb1-200-1p
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
DC автомат – вимикач двополюсний 12-125VDC на постійний струм , на DIN-рейку
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Максимальний переріз дроту 50 мм2
Температурний діапазон: -10+40 град.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 200 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 125 В |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Часострумові характеристики | B |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
