
Розумне автоматичне трифазне реле захисту по напрузі та струму LY-WF108 tuya wifi 100A
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: ly-wf108
LHE LY-WF108 Цей інтелектуальний IOT-пристрій «усе-в-одному» застосовується до одно- або трифазних мереж змінного струму 400 В, 50/60 Гц, номінального струму до 100 А в житлових, комерційних і промислових будівлях із Wi-Fi 2,4G, для вимірювання споживання електроенергії та пропонуємо передоплату як опцію; дистанційно керувати та встановлювати захист від перевищення/зниження напруги, перевантаження по струму, залишкового струму (витоку), високої температури через мобільний додаток у будь-який час у будь-якому місці; і автоматичне повторне вмикання після відновлення захищених умов для досягнення автономного керування; програмований контроль часу, щоб зробити ваше заплановане життя ефективним і заощадити електроенергію, а також спільне використання пристрою з вашою родиною або зацікавленими особами у вашій команді. Він також підтримує локальне ручне керування без Wi-Fi та голосове керування через динамік AI, наприклад Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice тощо.
Основні характеристики
Полюси: трифазні 4P;
Номінальна напруга: 4P AC3x230V/400V (захист від перевищення/зниження напруги регулюється);
Номінальний струм: 1~100A регульований;
Частота: 50/60 Гц;
Ємність: резистивне навантаження≤13кВт, індуктивне навантаження≤6кВт;
Власне споживання: <2 Вт;
Кріплення: din-рейка 35 мм;
Функціональні особливості
01. Чотири варіанти контролю:
- Дистанційне керування в будь-який час і в будь-якому місці (мобільний додаток, Tuya Smart, Smart Life)
- Голосове керування (динамік AI, Alexa, Google, Alice, ...)
- Контроль часу (програмований розклад)
- Ручне управління (за допомогою клавіш і ручки)
02. Моніторинг споживання електроенергії та статистики в режимі реального часу на телефоні (А, В, мА, кВт, кВт/год, ℃);
03. Режим передплаченого обліку доступний як опція за допомогою перемикача;
04. Регульовані засоби захисту від перенапруги, перевантаження по струму, залишкового струму (витоку), високої температури;
05. Захист від перевантаження по струму: 1~63A/100A регульований, 63A за замовчуванням;
06. Захист від перенапруги: 250~400 В регульований, 275 В за замовчуванням;
07. Захист від низької напруги: 150~190 В регульований, 170 В за замовчуванням;
08. Захист від залишкового струму (витоку): 10~100 мА регульований, 50 мА за замовчуванням;
09. Захист від температури тривоги: 50~90 ℃ регулюється, 60 ℃ за замовчуванням;
10. Захист від температури спрацьовування: 60~100 ℃ регульований, 70 ℃ за замовчуванням;
11. Час затримки відновлення: 5~90 с настроюється, 30 с за замовчуванням (налаштування вручну на пристрої за допомогою клавіш, а не в додатку);
12. 2P заземлення для захисту від перенапруг, 4P трифазний чотириполюси усуває трифазний дисбаланс;
13. Локальні ручні налаштування на пристрої (не потрібна підтримка WiFi);
14. Автоматичне повторне вмикання після відновлення захищених умов;
15. Розклад часу, програмований у додатку;
16. Спільне використання пристрою серед сім'ї або вашої команди;
Примітка: якщо протектор спрацьовує 3 рази через витік, він не вмикається автоматично, доки несправність не буде усунена користувачем для забезпечення безпеки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Комутаційна зносостійкість | 5000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 5000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.45 кг |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 25 кв.мм |
| Кількість контактів, що замикають | 4 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 4 шт. |
| Контроль зникнення фази | Да |
| Маса | 600 г |
| Дисплей | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Час спрацьовування | 0.1 мс |
| Кількість модулів | 5 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Максимальний струм | 100 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 2 550 ₴





