AC автомат - вимикач триполюсний TOMZN TOB1-63Р на змінний струм 220V, на DIN-рейку.
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму під час експлуатації електричних приладів у будинку.
Можна просто вимкнути для проведення ремонтних робіт.
Напруга змінного струму AC 230V/400V
Займає 3 місце на Din рейці.
Використовується для захисту від навантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу змінного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 10 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

