
ПЗІП Пристрій захисту від імпульсної перенапруги e.pro.spd.4С.275, 4P, клас С блискавкозахист
2 135 ₴
- В наявності
- Код: p076008
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Обмежувач перенапруги (грозорозрядник) застосовується для захисту мережі в системах сонячних електростанцій (автономних, гібридних, мережевих) сонячних батарей та вхідних ланцюгів підключеного до них обладнання від імпульсів перенапруги, що виникають внаслідок грозових явищ.
Максимальна робоча напруга (UC): 275V
Рівень захисної напруги (кВ): 1,3
Номінальний розряд струму (8/20 мкс) (кА): 20
Макс. струм розряду (8/20 мкс) imax (кА): 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Тип УЗИП | Двовводне |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 200 кг |
| Довжина: | 90 мм |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP20 |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Основні | |
| Максимальна робоча напруга | 275 В, АС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 135 ₴
