
Обмежувач імпульсної перенапруги TOMZN TZG40-C 4P 3P+N 20-40KA ПЗІП УЗИП SPD ОПН блискавкозахист
970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25041621
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пристрій захисту від імпульсних перенапруги TZG40-C AC 275V 2P TOMZN
розрядник, блискавкозахист.
Обмежувач перенапруги (грозорозрядник) TZG40-C застосовується для захисту мережі змінного струму, вхідних ланцюгів та підключеного до них обладнання від імпульсів перенапруги, що виникають внаслідок грозових явищ в атмосфері.
Максимальна робоча напруга (UC): 275V
Рівень захисної напруги (кВ): 1.5
Номінальний розряд струму (8/20 мкс) в (кА): 20
Макс. струм розряду (8/20 мкс) imax (кА): 40
розрядник, блискавкозахист.
Обмежувач перенапруги (грозорозрядник) TZG40-C застосовується для захисту мережі змінного струму, вхідних ланцюгів та підключеного до них обладнання від імпульсів перенапруги, що виникають внаслідок грозових явищ в атмосфері.
Максимальна робоча напруга (UC): 275V
Рівень захисної напруги (кВ): 1.5
Номінальний розряд струму (8/20 мкс) в (кА): 20
Макс. струм розряду (8/20 мкс) imax (кА): 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Тип УЗИП | Двовводне |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 4500 кг |
| Довжина: | 90 мм |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 380В |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴


