Бокс для монтажу з встановленою DIN рейкою.
Порожній.
Вологозахисний . Клас захисту IP65.
Може встановлюватися біля сонячних панелей з автоматами захисту, блискавкозахистом та запобіжниками в якості захисту цих PV панелей.
Бокс в комплекті з захистом сонячних панелей за посиланням: combined box.
Матеріал: Пластик/Полікарбонат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 201 мм |
| Глибина | 201 мм |
| Висота з урахуванням опор | 120 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴

