
Автоматичний однополюсний вимикач постійного струму для акумулятора 1P C100A DC 250V TOMZN TOB1Z-125 10kA
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250112241
DC автомат – вимикач двополюсний TOMZN TOB1Z-125 на постійний струм, на DIN-рейку крива відключення С.
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Максимальний переріз дроту 50 мм2
Температурний діапазон: -10+40 град.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 100 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 400 ₴






