
Захист сонячної станції СЕС, 600В, комплект: ПЗІП, ДС автомат, тримач 1P з запобіжниками
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2409261121
Захист сонячної станції, СЕС, комплект (щиток та коннектори не входять в комплектацію)..
Захищає інвертор та акумулятор від надмірного струму, коротких замикань та імпульсних перенавантажень.
До комплекту входить:
1. ПЗІП, блискавкозахист, ОПН 600В
2. ДС автомат двополюсний. Може бути 600В, 1000В. 16А, 20А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А.
3. Тримач з запобіжниками. Може бути однополюсний та двополюсний. Запобжники циліндричні 15А, 20А, 25А, 30А, 32А.
При оформленні замовлення пишіть які номінали по струму на напрузі які вам потрібні.
За замовчуванням, буде відправлено: ПІЗП 600В, тримач із 2 запобіжниками на 20А, автомат 20A
Легкий монтаж на DIN рейку.
Є можливість придбати захист сонячної станції в комплекті з водонепроникним боксом на 8 або 12 місць або боксом/щитком для внутрішніх робіт IP40 на 6 місць, 9 місць, 12 місць. Дізнатись ціну такого комплекут та більше інформації - переходьте по посиланню або клік по малюнку:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип УЗИП | Двовводне |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 600 кг |
| Довжина: | 120 мм |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
- Ціна: 1 495 ₴




