DC автомат – MCCB вимикач на постійний струм.
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Вага | 1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 200 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 250 В |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴



