
Тримач запобіжників 10х38мм 1100V DC 2P для сонячних панелей (PV систем) TOMZN TOPV-32
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 241218168
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
TOMZN TOPV-32 тримач запобіжників 10*38мм 2P 1100V DC для сонячних панелей (PV систем) DIN
Запобіжники PV використовуються для захисту кабелю та модулів фотоелектричної системи від зворотнього струму та перевантаження
Заборонено відкривати під навантаженням!
Типорозмір: 10*38 мм
Кількість полюсів: 2
Сумісність: PV запобіжники
Номінальна напруга DC (В): 1100
Застосування: PV Фотоелектрична установка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

