
Селектор фаз з захистом від перепадів напруги та струму трифазний TOMZN TOVPD3-63VAYA 3x220V 63A
1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 241217156
Автоматичний селектор/комутатор вибору фази TOMZN TOVPD3-63VAYA призначений для автоматичного вибору найбільш стабільної фази у трьохфазній мережі для забезпечення стабільного та безперевного енергопостачання об"єкту, наприклад будинку.
Крім функції вибору стабільної фази цей пристрій працює як автомат/реле захисту від високої та низької напруги, скачків напруги, перевищення заданого порогу струму.
Монтується на дін-рейку. Простий в обслуговуванні та налаштуванні.
Призанчений для побутових та промислових мереж.
Основні параметри селектора фаз:
Напруга живлення: 3 x AC220V 50Hz
Максимальний струм навантаження: 63А
Діапазон робочої напруги: AC140V-300V
Струм, що налаштовується для захисту: 1-63А
Гістерезис: перевищення напруги та асиметрія: 5В
Точність вимірювання напруги: <=1%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 220 г |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 1 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контроль зникнення фази | Так |
- Ціна: 1 599 ₴





