Реле захисту/защиты (реле напруги/напряжения) TOSVA-16 220В від компанії TOMZN
(аналоги YRO, CNC, ZUBR). Захищає ваші електричні прилади, що знаходяться в квартирі , будинку та інших приміщеннях від значних перепадів напруги, високої або низької напруги, перевищення навантаження, пропадання нуля.Функції:
1. Захист від перенапруги
2. Захист від зниженої напруги
3. Захист від перевантаження струмом
4. Автоматичне відновлення
5. Відображення напруги (вимірювання напруги)
6. Відображення струму (вимірювання струму)
7.Калібрування напруги: регульована напруга +-9%.
8.Відновлення заводських налаштувань: натисніть кнопку вниз і утримуйте її більше 12 секунд.
9. Запит про несправність: натисніть кнопку ВВЕРХ більше 12 с.
Параметри продукту:
1.Номер моделі: TOSVA-16
2. Джерело живлення: 90-300 В змінного струму, 50/60 Гц.
3.Макс. Потужність завантаження: 1 ~ 16 А, регульована (за замовчуванням: 16 А).
4. Діапазон значень захисту від перенапруги: 100–300–OFF (за замовчуванням: 270 В).
Діапазон напруги відновлення підвищеної напруги: 95 В (за замовчуванням: 265 В)
Час дії захисту від перенапруги: 0,1 с ~ 30 с (значення за промовчанням: 0,5 с)
Час затримки відновлення при перенапрузі: 1–500 с (за замовчуванням: 30 с)
5. Діапазон значень захисту від зниженої напруги: 80-210 В - ВИМК (за замовчуванням: 170 В).
Діапазон напруги відновлення зниженої напруги: 85–215 В (за замовчуванням: 175 В)
Час дії захисту від зниженої напруги: 0,1-30 с (за замовчуванням: 0,5 с)
Час затримки відновлення при зниженій напрузі: 1–500 с (за замовчуванням: 30 с)
6. Діапазон регулювання перевантаження струмом: 1-16 А (за замовчуванням: 16 А).
Діапазон перевантаження струмом: 0,1–30 секунд (за замовчуванням: 0,5 с)
Час затримки відновлення перевантаження струмом: 1–500 с (за замовчуванням: 30 с)
7. Час затримки: 1–500 с (за замовчуванням: 10 с)
8. Потужність: <2 Вт.
9. Термін служби електроустаткування: 100 000 разів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 2 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 550 ₴



