
Модуль змінний TOMZN TZG40-PV 2P SPD 600VDC 20-40kА приладів захисту від імпульсних перенапруг
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241014215
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модуль змінний обмежувача перенапруги (грозорозрядник) TZG40 -PV 600VDC застосовується для захисту мережі в системах сонячних електростанцій (автономних, гібридних, мережевих) сонячних батарей та вхідних ланцюгів підключеного до них обладнання від імпульсів перенапруги, що виникають внаслідок грозових явищ.
Максимальна робоча напруга (UC): 600V
Рівень захисної напруги (кВ): 3.2
Номінальний розряд струму (8/20 мкс) (кА): 20
Макс. струм розряду (8/20 мкс) imax (кА): 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Тип УЗИП | Одновведення |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 100 кг |
| Довжина: | 60 мм |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




