
TOVPD1-63VAE color Автомат захисту напруги, струму, вольтметр, амперметр, лічильник TOMZN TOVPD1-63VAE color
735 ₴
- Немає в наявності
- Код: 241107207
Реле захисту/напруги TOVPD1-63VAE 220В 63А
(аналоги YRO, CNC, ZUBR).
Параметри захисту (максимальна, мінімальна напруга, час затримки, Максимальний струм, всього 20 параметрів) можуть регулюватися самостійно налаштуванням приладу за допомогою кнопок SET, ↑, ↓ .
Дуже багато налаштувань – максимально ефективно.
Діапазон регулювання: максимальна напруга – 230-310В, мінімальна напруга 160-210В, максимальна сила струму 0-63А.
Такий прилад must have - повинен бути в кожному будинку.
1. реле захисту від низької напруги < 150В за замовчуванням 170В,
2. реле захисту від перенапруги >250 за замовчуванням 270В,
3. реле захисту від навантаження 1-63А за замовчуванням 63А
5. Автомат введення для вимкнення електромережі від навантаження.
6. Лічильник електроенергії
7. Вольтметр,
8.Амперметр,
Управління електромережею
Характеристики
-Номінальна напруга: 230В.
-Максимальний струм навантаження: 63 А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Дисплей | Так |
| Маса | 245 г |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоропередавання | Кольорова |
- Ціна: 735 ₴






