
Розумне реле напруги, струму, вольтметр, амперметр, лічильник електроенергії, таймер TOB9-VAP Tuya smart WiFI
655 ₴
- Готово до відправки
- Код: tob9-vap
Прилад TOB9-VAP для розумного будинку Tuya Smart.
Дозволяє дистанційно керувати електромережею будинку: включати, виключати, контролювати споживання електроенергії.Керування відбувається за допомогою смартфону в застосунку Tuya Smart через інтерент. Підключається до мережі інтернет за допомогою WIFI 2,4G. Підтримує голосові команди google, amazon
Це рішення не сумісне з Home Assistant, використовуйте пристрій у додатку SMART LIFE APP/TUYA APP.
Електропроводка: Електроживлення повинно входити зверху і бути під напругою + нейтральна лінія (L+N). Жива лінія + Жива лінія (L+L) не можуть бути використані.
TOB9-VAP Вимірювання, захист струму та живленняфункція:
Дистанційне включення/вимикання
Функція контролю часуОстанній статус реле
Амперметр
Вимірювач потужності
Aктивна потужність
Захист від перенапруги
Захист від пониженої напруги
Зaхист від перевантаження по струму
Захист від перевищення потужності
Особливість
1. Дистанційне керування в будь-який час з будь-якого місця
2. Розклад/Таймер/таймер циклу
3. Моніторинг енергії
4. Робоча напруга: AC 90-300V 50/60Hz
5. Механічний термін служби: понад 100 000 разів
6. Робоча температура: -25℃-70℃
Примітка. Цей вимірювач підтримує лише бездротову мережу 2,4G, НЕ для 5G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Кількість контактів, що замикають | 2 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Маса | 145 г |
| Термін експлуатації | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 220 В |
| Максимальний струм | 63 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
- Ціна: 655 ₴


