
Розумний автомат захисту TOB9Z-VAP, вольтметр, амперметр, лічильник електроенергії, таймер Tuya smart Zigbee 3.0
759 ₴
- Готово до відправки
- Код: tob9z-vap
Для роботи необхідно наявність шлюз Zigbee 3.0. Без шлюзу непрацює!
Прилад TOB9Z-VAP Tuya smart Zigbee 3.0 для розумного будинку Tuya Smart.
Дозволяє дистанційно керувати електромережею будинку: включати, виключати, контролювати споживання електроенергії.Керування відбувається за допомогою смартфону в застосунку Tuya Smart через інтерент. Підключається до мережі інтернет за допомогою Zigbee 3.0. Підтримує голосові команди google, amazon
Це рішення не сумісне з Home Assistant, використовуйте пристрій у додатку SMART LIFE APP/TUYA APP.
Електропроводка: Електроживлення повинно входити зверху і бути під напругою + нейтральна лінія (L+N). Жива лінія + Жива лінія (L+L) не можуть бути використані.
Вимірювання, захист струму та живленняфункція:
Дистанційне включення/вимикання
Функція контролю часуОстанній статус реле
Амперметр
Вимірювач потужності
Aктивна потужність
Захист від перенапруги
Захист від пониженої напруги
Зaхист від перевантаження по струму
Захист від перевищення потужності
Особливість
1. Дистанційне керування в будь-який час з будь-якого місця
2. Розклад/Таймер/таймер циклу
3. Моніторинг енергії
4. Робоча напруга: AC 90-300V 50/60Hz
5. Механічний термін служби: понад 100 000 разів
6. Робоча температура: -25℃-70℃
Примітка. Цей вимірювач підтримує лише бездротову мережу Zigbee 3.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 55 °С |
| Довжина | 82 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Маса | 150 г |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 310 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
- Ціна: 759 ₴



