
Автомат двополюсний постійного струму для акумулятора та інвертора 2P 150A DC240V TAIXI DZ47B-125 6kA
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241106177
DC автомат – вимикач двополюсний TAIXI DZ47B-125 на постійний струм до 150А 240V, на DIN-рейку (аналог TOB1Z-125 TOMZN).
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Застосовується для номінального струму до 150А
Напруга постійного струму DC12 – 240V
Займає 3 місця на Din рейці.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Максимальний переріз дроту 35 мм2
Температурний діапазон: -10+40 град.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 50 кв. мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 150 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | B |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 889 ₴

