
Автоматичний двополюсний вимикач постійного струму 150A DC 1000V 2Р TOMZN TOM7Z-250/2300 35kA MCCB
1 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 241008141
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
DC автомат – MCCB вимикач двополюсний TOMZN TOM7Z-250/2300 на постійний струм
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Вага | 1.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 150 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 1000 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴


