
ПЗІП Пристрій захисту від імпульсної перенапруги Tomzn TZG40 2P SPD 500VDC 40kА PV блискавкозахист
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 241014114
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Обмежувач перенапруги (грозорозрядник) TZG40 -PVс500VDC застосовується для захисту мережі в системах сонячних електростанцій (автономних, гібридних, мережевих) сонячних батарей та вхідних ланцюгів підключеного до них обладнання від імпульсів перенапруги, що виникають внаслідок грозових явищ.
Максимальна робоча напруга (UC): с500V
Рівень захисної напруги (кВ): 3.2
Номінальний розряд струму (8/20 мкс) (кА): 20
Макс. струм розряду (8/20 мкс) imax (кА): 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип УЗИП | Двовводне |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 200 кг |
| Довжина: | 90 мм |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




