
Запобіжник циліндричний плавкий 10x38мм 25А TOMZN TOPV-32 для сонячних панелей (PV систем) gPV SOLAR PV - 1 шт
95 ₴
- В наявності
- Код: 24091098
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Запобіжник TOPV-32 10*38мм для сонячних панелей (PV систем) gPV
Запобіжники Solar PV використовуються для захисту кабелю та модулів фотоелектричної системи від зворотнього струму та перевантаження
Типорозмір: 10*38 мм
Сумісність: PV тримачі gPV
Номінальна напруга DC (В): 1000
Застосування: PV Фотоелектрична установка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1 мм |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальний струм | 25 А |
| Номінальний струм плавкою вставки | 25 А |
| Покажчик спрацьовування | Да |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина: | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

