
Автоматичний перемикач вводу резерву для інверторів сонячних панелей TOMZN TOQ7-125PV/2 125А 220В
1 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: toq7-2p-125-pv
Використовується лише коли сонячні панелі або інвертор виступають як основне джерело енергії, тобто у вас споживачі постійно працюють від них!
Особливості:
1.Затримка включення основного джерела (сторона А, сонячних панелей, інвертора)– 3 сек.
2.Для перемикання на основне джерело енергії (сторона А) на резервному джерелі (звичайна електроенергія, сторона В) повинна бути напруга 220В.
Для правильної роботи АВР інвертор сонячних панелей необхідно підключати на бік А, а загальну мережу 220В на бік В. У разі підключення навпаки правильна робота АВР не можлива.
2-х полюсний (фаза та нуль) автоматичний перемикач вводу резерву(АПВ), ввід резерву (АВР), automatic transfer switch (ATS) на величину струму до 125А на напругу 230В
Може використовуватися при однофазному підключенні.
Переключає споживача (будинок, квариру та ін.) з резервної загальної електромережі, при пропаданні напруги на основну ( інвертор любих типів) та навпаки.
Особливості:
- На АВР є сухі контакти реле: NO,NC,COM що дозволяє керувати відключенням резервного джерела живлення, наприклад інвертора, або іншими приладами де потрібні сухі контакти.
- При наявності двох джерел живлення (основного і резервного) АПВ буде перемкнуто на основне джерело.
- Перемикання між основним джерелом і резервним відбувається автоматично. Моживо перемикання вручну, для цього переведіть маленький перемикач на режим "Manual"
- Відсутні обмеження щодо сфер застосування, якщо величина напруги та струму не перевищують заявлені (220В, 125А).
- Основна функція - переключення між джерелами напруги. Для захисту від скачків напруги необхідно використовувати реле захисту.
ПРИМІТКА:
Сторона B має увімкнутися, якщо використовується тип PV. оскільки напруга інвертора не стабільна
Будь ласка, зверніть увагу, що тип PV INVERTER повинен підключати інвертор для джерела A, інвертор і фотоелектричну систему як основне джерело живлення.
Стабільне живлення мережі для джерела B.
Метою використання є фотоелектрична енергія як основне джерело живлення, а резервне джерело живлення є енергосистемою
Подвійний вимикач живлення.
Рівень домашній, перемикання менше 8 мс, без переривання.
PS:
Лише для фотоелектричної системи та інвертора до міської електроенергії, а не для міської електроенергії та генератора до міської електроенергії та генератора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 125 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 95 мм |
| Основні | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Комутаційна зносостійкість | 5000 циклів |
| Режим роботи | Тривалий |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
- Ціна: 1 899 ₴

