Євро розетка 220В 16 A з портом зарядки USB А та USB type C.
Живлення: 220В 50Гц
Вихідна напруга USB: 5В 2,1А
Вбудовується в європідрозетник
Розмір 86х86мм
Максимальний струм по лінії 220В – до 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна приєднувальна потужність | 2500 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 50 г |
| РК дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




