Працює врозумних будинках Tuya Smart та Home Assistant через інтеграцію zigbee2mqtt.
Tuya Smart Zigbee 3.0 бездротовий міні датчик присутності настінний, надсилає в програму Tuya smart або HomeAssistant повідомлення про присутність людини чи тварини в приміщенні в зоні роботи цього датчика. Спрацювання датчику призводить до виконання спеціальних сценаріїв.
Наприклад: якщо будинок на сигналізації - включиться сирена, якщо ви заходите в приміщення включиться світло і воно не виключиться поки ви знаходитесь в цьому приміщенні.
Датчик присутності вимірює відстань до обьєкту, вимірює рівень освітленності в приміщенні.
Протокол зєднання Zigbee 3.0 через мульти хаб/шлюз.
Живлення від USb type C 5V1A.
Основні характеристики:
Назва продукту: Датчик присутності
Живлення: USb type C 5V1A
Бездротовий тип: Zigbee 3.0 (підтримується лише концентратор Tuya Zigbee)
Додаток дистанційного керування: Tuya/Smart Life, HomeAssistant
Розмір: 58mm*58mm*11mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenzhi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Напруга | 5 В |
| Номінальний струм | 1 А |
| Радіус дії | 15 м |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 175 ₴






Відправка з 24 квітня 2026