
Програмований термостат електричної теплої підлоги ManHot з датчиком температури (16A) Tuya Smart WiFi
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24043011
Працює в розумних будинках Tuya smart, HomeAssistant через Tuya/TuyaLocal інтеграцію.
Протокол зєднання WiFI
Керуйте термостатом за допомогою голосу за допомогою Alexa або Google Home.
Підключення до вашої домашньої мережі Wi-Fi, що дозволяє дистанційно керувати термостатом за допомогою смартфона.
Сумісні з усіма типами і систем підігріву підлоги, що робить його універсальним і простим у використанні.
• Готовий до роботи: уже зібраний і готовий до використання, що економить ваш час і зусилля під час встановлення.
• Сумісність з Google Home і Alexa: сумісний із Google Home і Alexa, що дозволяє керувати термостатом за допомогою голосових команд.
Основні характеристики:
1 Голосове керування в режимі "Вільні руки".
2 Встановіть програму 5+2 період контролю
3 Керуйте з будь-якого місця
4 Поділіться контролем
Основні моменти:
• Встановіть зв'язок інтелектуальної сцени з іншими розумними побутовими приладами
• Відображення в реальному часі візуально на ЖК дисплеї
• Підтримка встановлення сигналу тривоги про аномальну температуру
• Підтримка голосового керування через Alexa, Google Home
• Просте підключення і керування
• Датчики температури. Датчик ,вбудований в корпус, використовується для заміру температури повітря в приміщенні. Зовнішній датчик для заміру температури теплої підлоги. Довжина проводу 2 метри.
• Збереження налаштувань. У термостата зберігаються налаштування після відключенні електроживлення. Після появи живлення термостат перейде в режим роботи який був до відключення.
• Монтаж. Термостат встановлюється в стандартну стінну коробку (підрозетник).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 50 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 15 м |
| Голосове управління | Так |
| Підтримка сервісів | Smart Life, Google Home, Amazon Alexa, Tuya Smart |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 50 |
| Колір | Білий |
| Голосове керування | True |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
| Користувацькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 200 г |
| Напруга | 220 В |
| Застосування | Для електричних теплих підлог |
| Кількість режимів роботи | 2 |
- Ціна: 1 155 ₴





