З Tuya не працює!
Пристрій розумного будинку - мініатюрне wifi реле, Wifi Tuya Smart switch, яке вміститься в підрозетник або в монтажну коробку, або у корпус люстри і зробить ваші нерозумні придади розумними.
Перемикач розрахований на напругу 220В та струм споживання до 16А максимально і виключно для побутових приладів. Для тривалої роботи рекомендований струм 10А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aubess |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна приєднувальна потужність | 2500 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 50 г |
| РК дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴




