4-х полюсний (3 фази та нуль) автоматичний безперевний (uniterrupted) перемикач вводу резерву(АПВ), ввід резерву (АВР), automatic transfer switch (ATS)від компанії TOMZN
Може використовуватися при однофазному підключенні.
Переключає споживача (будинок, квариру та ін.) з загальної електромережі, при пропаданні напруги на резервну (генератор чи інвертор любих типів) та навпаки.
Перемикає миттєво, як спрацьовує ДБЖ,- без перезавантаження приладів.
Особливості:
- На АВР є сухі контакти реле: NO,NC,COM що дозволяє керувати відключенням резервного джерела живлення, наприклад генератора, або іншими приладами де потрібні сухі контакти.
- При наявності двох джерел живлення (основного і резервного) АПВ буде перемкнуто на основне джерело.
- Перемикання між основним джерелом і резервним відбувається автоматично. Моживо перемикання вручну, для цього переведіть маленький перемикач на режим "Manual"
- Відсутні обмеження щодо сфер застосування, якщо величина напруги та струму не перевищують заявлені
- Основна функція - переключення між джерелами напруги. Для захисту від скачків напруги необхідно використовувати реле захисту.
При напрузі менше 180В може вийти з ладу соленоїд,який перемикає мережі. Тому перед АВР необхідно встановлювати реле напруги. Без реле захисту гарантія не дійсна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Режим роботи | Тривалий |
| Кількість робочих положень | 2 |
- Ціна: 2 399 ₴

