Міська електростанція ⇆ Генератор
автоматичний безперевний (uniterrupted) перемикач вводу резерву(АПВ), ввід резерву (АВР), automatic transfer switch (ATS) на величину струму до 63А на напругу 220В
Переключає споживача (будинок, квариру та ін.) з загальної електромережі, при пропаданні напруги на резервну (генератор чи інвертор любих типів) та навпаки.
Заявлена швидкість перемикання 50мС
Особливості:
- При наявності двох джерел живлення (основного і резервного) АПВ буде перемкнуто на основне джерело.
- Перемикання між основним джерелом і резервним відбувається автоматично. Моживо перемикання вручну, для цього переведіть маленький перемикач на режим "Manual"
- Відсутні обмеження щодо сфер застосування, якщо величина напруги та струму не перевищують заявлені (220В, 63А).
- Основна функція - переключення між джерелами напруги. Для захисту від скачків напруги необхідно використовувати реле захисту.
Застереження щодо використання:
1. АВР 220 В не можна використовувати з напругою нижче 185 В, інакше котушка може згоріти.
2. Перемикач в автоматичному режимі не можна перемикати вручну, інакше котушка може згоріти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Комутаційна зносостійкість | 5000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 10 кв.мм |
| Режим роботи | Тривалий |
| Кількість робочих положень | 2 |
- Ціна: 2 399 ₴


