Міська електростанція ⇆ Генератор
2-х полюсний (фаза та нуль) автоматичний безперевний (uniterrupted) перемикач вводу резерву(АПВ), ввід резерву (АВР), automatic transfer switch (ATS) на величину струму до 63А на напругу 220В
Переключає споживача (будинок, квариру та ін.) з загальної електромережі, при пропаданні напруги на резервну (генератор чи інвертор любих типів) та навпаки.
Заявлена швидкість перемикання 50мС
Особливості:
- При наявності двох джерел живлення (основного і резервного) АПВ буде перемкнуто на основне джерело.
- Перемикання між основним джерелом і резервним відбувається автоматично. Моживо перемикання вручну, для цього переведіть маленький перемикач на режим "Manual"
- Відсутні обмеження щодо сфер застосування, якщо величина напруги та струму не перевищують заявлені (220В, 63А).
- Основна функція - переключення між джерелами напруги. Для захисту від скачків напруги необхідно використовувати реле захисту.
Застереження щодо використання:
1. АВР 220 В не можна використовувати з напругою нижче 185 В, інакше котушка може згоріти.
2. Перемикач в автоматичному режимі не можна перемикати вручну, інакше котушка може згоріти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Комутаційна зносостійкість | 5000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 10 кв.мм |
| Режим роботи | Тривалий |
| Кількість робочих положень | 2 |
- Ціна: 2 099 ₴



