
Тримач з 2-ма запобіжниками по 32A 10х38мм 1100V DC для сонячних панелей (PV систем) TOMZN TOPV-32
365 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2409109032
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
TOMZN TOPV-32 тримач запобіжників 10*38мм 2P з двома запобіжниками по 32A 1100V DC для сонячних панелей (PV систем) DIN
Запобіжники PV використовуються для захисту кабелю та модулів фотоелектричної системи
Заборонено відкривати під навантаженням!
Типорозмір: 10*38 мм
Кількість полюсів: 2
Сумісність: PV запобіжники
Номінальна напруга DC (В): 1100
Застосування: PV Фотоелектрична установка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 1100 В |
| Номінальний струм | 32 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 32 А |
| Номінальний струм відключення | 32 А |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴


