Бокс для монтажу з встановленою DIN рейкою.
Порожній.
Вологозахисний . Клас захисту IP65.
Може встановлюватися біля сонячних панелей з автоматами захисту, блискавкозахистом та запобіжниками в якості захисту цих PV панелей.
Бокс в комплекті з захистом сонячних панелей за посиланням: combined box.
Матеріал: Пластик/Полікарбонат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 665 мм |
| Висота з урахуванням опор | 150 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 4 |
| Кількість модулів | 48 |
| Відкривання передніх дверей | Лівосторонній |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴

