Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ізоляція нагрівальних провідників | FEP (TEFLON) |
| Защитный экран | 32 алюмінієвих жили + ізоляційна плівка |
| Зовнішня ізоляція | PVC прозорого кольору |
| Кабель підключення до мережі | 3 м |
| Макс. Робоча температура | 80 °С |
| Напряжение сети | 230 В |
| Сопротивление | 196 Ом |
| Питома потужність | 180 Вт/м² |
| Площадь | 1.5 м² |
| Мощность | 270 Вт |
| Товщина кабелю | 3 мм |
| Класс защиты | IP X7 |
Информация для заказа
- Цена: 6 082 ₴

