Модульний автоматичний вимикачі BMS413, крива відключення C, 4.5 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Часострумові характеристики | C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071,23 ₴

