Модульний автоматичний вимикачі BMS413, крива відключення C, 4.5 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ABB |
| Страна производитель | Болгария |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Вес | 0.2 кг |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 32 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 4500 А |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Время-токовые характеристики | C |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 765,18 ₴

