Модульний автоматичний вимикачі Resi9 R9F12306, крива відключення C, 6 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 0.2 кг |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Время-токовые характеристики | C |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 6000 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 30 мА |
| Номинальный ток | 25 А |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 56 мм |
Информация для заказа
- Цена: 772 ₴

