Модульний автоматичний вимикачі e.mcb.stand.45.1.C, 1р, крива відключення C, 4,5 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,50 ₴

