Модульний автоматичний вимикачі e.mcb.stand.45.1.C, 1р, крива відключення C, 4,5 кА призначені для захисту електричних мереж та обладнання низької напруги від струмів перевантаження та короткого замикання, а також нечастих оперативних комутації електричних мереж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | E.NEXT |
| Страна производитель | Украина |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 10 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 4500 А |
| Количество полюсов | 1 шт |
| Время-токовые характеристики | C |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 93 ₴

