
Захист сонячної станції СЕС, 500В, комплект: ПЗІП, ДС автомат, тримач 2Р з запобіжниками
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25041089
Захист сонячної станції, СЕС, комплект (щиток та коннектори не входять в комплектацію)..
Захищає від надмірного струму, коротких замикань та імпульсних перенавантажень.
До комплекту входить:
1. ПЗІП, блискавкозахист, ОПН 500В
2. ДС автомат двополюсний. Може бути 16А, 20А, 25А, 32А, 40А, 50А, 63А.
3. Тримач з запобіжниками. Запобіжники циліндричні 15А, 20А, 25А, 30А, 32А.
При оформленні замовлення пишіть які номінали по струму на напрузі які вам потрібні.
За замовчуванням, буде відправлено: ПІЗП 500В, тримач із 2 запобіжниками на 20А, автомат 20A
Легкий монтаж на DIN рейку.
Є можливість придбати захист сонячної станції в комплекті з водонепроникним боксом на 8 або 12 місць або боксом/щитком для внутрішніх робіт IP40 на 6 місць, 9 місць, 12 місць. Дізнатись ціну такого комплекут та більше інформації - переходьте по посиланню або клік по малюнку:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип УЗИП | Двовводне |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 600 кг |
| Довжина: | 120 мм |
| Живлення | Сонячні батареї |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Індикація режиму роботи | Да |
- Ціна: 1 599 ₴





