
Автоматичний однополюсний вимикач постійного струму 63A DC 500V 1Р TOMZN TOB1Z-63 6kA
199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 250212476
DC автомат – вимикач однополюсний TOMZN TOB1Z-63 на постійний струм до 63А 500V, на DIN-рейку.
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Застосовується для номінального струму до 63А
Напруга постійного струму DC12 – 500V
Займає 1 місця на Din рейці.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.12 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 500 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 199 ₴




