
Автоматичний однополюсний вимикач постійного струму 40A DC 500V 1Р TOMZN TOB1Z-63 6kA
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250212477
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
DC автомат – вимикач однополюсний TOMZN TOB1Z-63 на постійний струм до 40А 500V, на DIN-рейку.
Призначений для безпечної комутації або аварійного спрацьовування у разі короткого замикання або перевищення робочого струму сонячних панелей, захисту акумуляторів, інверторів, ДБЖ на стороні постійного струму.
DC автомати мають велику дугогасну камеру на відміну від AC автоматів (для змінного струму) і можуть безпечно комутувати великі робочі струми під навантаженням.
Застосовується для номінального струму до 40А
Напруга постійного струму DC12 – 500V
Займає 1 місця на Din рейці.
Використовується для захисту від перевантаження та короткого замикання в обладнанні систем розподілу постійного струму та сонячних електростанцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.12 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 500 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




