Диференціальний (дифатомат) автомат Tomzn TOB3L-32F С16 AC220V, на DIN-рейку.
Диференціальний автомат – це сучасний пристрій захисту електричної мережі, що поєднує функції автоматичного вимикача та пристрої захисного відключення (ПЗВ). Цей компактний пристрій забезпечує комплексний захист від короткого замикання, перевантаження мережі та витоку струму.
Правильно обраний дифавтомат гарантує безпеку в будинку або на підприємстві від ураження електричним струмом та виникнення пожеж. При використанні дифавтоматів енергоефективність підвищується, тим самим запобігаючи непомітним витокам струму. Дифавтомат поєднує такі механізми захисту:
-Тепловий розчіплювач, що реагує на навантаження мережі.
-Електромагнітний розчіплювач, що спрацьовує за короткого замикання.
-Диференціальний трансформатор, що виявляє витік струму.
При виникненні будь-якої з цих проблем диференціальний автомат розмикає ланцюг, знеструмлюючи ділянку мережі, що захищається. Це так швидко, що людина не встигає отримати небезпечний удар струмом. Також на відміну від звичайного ПЗВ, дифавтомат захищає від перевантажень і коротких замикань, що робить його більш універсальним пристроєм захисту.
Характеристики:
Струм витоку: 30mA
Робочі напруги: АС220V
Струм спрацювання: 16A
Струм КЗ: 6KA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Часострумові характеристики | C |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 410 ₴




