
Селектор фаз з защитой от перепадов напряжения и тока трехфазный TOMZN TOVPD3-63VAYA 3x220V 63A
1 599 ₴
- Готово к отправке
- Код: 241217156
Автоматичний селектор/комутатор вибору фази TOMZN TOVPD3-63VAYA призначений для автоматичного вибору найбільш стабільної фази у трьохфазній мережі для забезпечення стабільного та безперевного енергопостачання об"єкту, наприклад будинку.
Крім функції вибору стабільної фази цей пристрій працює як автомат/реле захисту від високої та низької напруги, скачків напруги, перевищення заданого порогу струму.
Монтується на дін-рейку. Простий в обслуговуванні та налаштуванні.
Призанчений для побутових та промислових мереж.
Основні параметри селектора фаз:
Напруга живлення: 3 x AC220V 50Hz
Максимальний струм навантаження: 63А
Діапазон робочої напруги: AC140V-300V
Струм, що налаштовується для захисту: 1-63А
Гістерезис: перевищення напруги та асиметрія: 5В
Точність вимірювання напруги: <=1%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Количество размыкающих контактов | 1 шт |
| Количество замыкающих контактов | 1 шт |
| Погрешность измерения | 1 % |
| Время срабатывания | 0.1 сек |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сечение подключаемых проводов | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Цвет светодиода | Красный |
| Масса | 220 г |
| Контроль пропадания фазы | Да |
| Степень защиты IP | 23 |
| Срок службы | 1 лет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальный ток | 40 А |
| Максимальный ток | 63 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 9 мм |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Цена: 1 599 ₴





