Реле захисту/защиты (реле напруги/напряжения) TOVPD1-60-EC 220В 63А від компанії TOMZN
(аналоги YRO, CNC, ZUBR). Захищає ваші електричні прилади, що знаходяться в квартирі , будинку та інших приміщеннях від значних перепадів напруги, високої або низької напруги, перевищення навантаження, пропадання нуля.
Параметри захисту (максимальна, мінімальна напруга, час затримки включення, Максимальний струм, всього 20 параметрів) можуть регулюватися самостійно настроюванням приладу за допомогою кнопок SET, ↑, ↓ .
Дуже багато налаштувань - максимум ефективніть.
Діапазон регулювання: максимальна напруга - 230-310В , мінімальна напруга 160-210В, максимальна сила струму 0-63А.
Такий прилад must have - повинен бути в кожній оселі. Ремонт перегорілої техніки (а вона виходить з ладу при перенапрузі, як правило майже вся) обійдеться значно дорожче за ціну цього приладу.
(аналоги YRO, CNC, ZUBR). Захищає ваші електричні прилади, що знаходяться в квартирі , будинку та інших приміщеннях від значних перепадів напруги, високої або низької напруги, перевищення навантаження, пропадання нуля.
Параметри захисту (максимальна, мінімальна напруга, час затримки включення, Максимальний струм, всього 20 параметрів) можуть регулюватися самостійно настроюванням приладу за допомогою кнопок SET, ↑, ↓ .
Дуже багато налаштувань - максимум ефективніть.
Діапазон регулювання: максимальна напруга - 230-310В , мінімальна напруга 160-210В, максимальна сила струму 0-63А.
Такий прилад must have - повинен бути в кожній оселі. Ремонт перегорілої техніки (а вона виходить з ладу при перенапрузі, як правило майже вся) обійдеться значно дорожче за ціну цього приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Похибка вимірювання | 2 % |
| Час спрацьовування | 0.1 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 180 г |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Термін служби | 1 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴

