Запобіжник циліндроичний 10*38мм для сонячних панелей (PV систем) gPV
Запобіжники Solar PV використовуються для захисту кабелю та модулів фотоелектричної системи від зворотнього струму та перевантаження
Типорозмір: 10*38 мм
Сумісність: PV тримачі gPV
Номінальна напруга DC (В): 1000
Застосування: PV Фотоелектрична установка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Номінальний струм | 15 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Основні | |
| Відключаюча здатність | 30 кА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴

