
Запобіжник циліндричний плавкий 10x38мм 20А TOMZN TOPV-32 для сонячних панелей (PV систем) gPV SOLAR PV - 1 шт
110 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24091097
+380 (68) 820-43-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Запобіжник TOPV-32 10*38мм для сонячних панелей (PV систем) gPV
Запобіжники Solar PV використовуються для захисту кабелю та модулів фотоелектричної системи від зворотнього струму та перевантаження
Типорозмір: 10*38 мм
Сумісність: PV тримачі gPV
Номінальна напруга DC (В): 1000
Застосування: PV Фотоелектрична установка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Номінальна робоча напруга | 1000 В |
| Номінальний струм | 30 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 30 А |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

