
Розумний автомат захисту, вольтметр, амперметр, УЗв, дифавтомат, лічильник електроенергії 63A WIFI Tuya з підсвіткою
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: arc-vap
Прилад для розумного будинку Tuya Smart з підсвіткою екрану.
Дозволяє дистанційно керувати електромережею будинку: включати, виключати, контролювати споживання електроенергії.Керування відбувається за допомогою смартфону в застосунку Tuya Smart через інтерент. Підключається до мережі інтернет за допомогою WIFI 2,4G. Підтримує голосові команди google, amazon
Основні фунції приладу розумного будинку Tuya smart:
1. реле захистe від низької напруги <150В за замовчуванням 170В,
2.реле захистe від пернапруги >250 за замовчуванням 270В,
3. реле захист від перенавантаження 1-63А за замовчуванням 63А
4. УЗВ, дифатомат захист від витоку струму 10-99мА за замовчуванням 30мА
5. Автомат вводу для відключення електромережі від навантаження.
6. Лічильник електроенергії
7. Вольтметр,
8.Амперметр,
Керування електромережею
Характеристики розумного приладу
-Номінальна напруга: 230В.
-Максимальний струм навантаження: 63 А.
-Частота: 50 Гц/60 Гц.
-Додаток смартфону: Tuya Smart.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Термін служби | 5 років |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість контактів, що замикають | 2 шт. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 4 кв.мм |
| Дисплей | Да |
| Маса | 245 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Час спрацьовування | 0.1 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 63 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 799 ₴



