Для роботи потрібно тільки фаза.
2Gang Smart WiFi Switch настінний вбудований вимикач світла Tuya, Працює з Alexa, Google Assistant
Вхідна напруга: AC100-240V 50/60Hz
Максимальний струм навантаження: 10А
Стандарт WIFI: 2,4 ГГц 802.11 b/g/n
Світлові індикатори: червоні та сині вогні (червоне світло живлення, синє світло WiFi)
Матеріал корпусу: вогнестійкість PC ABS V0
Робоча температура: -20-50 ℃
Стандарт сертифікації: CE/ROHS
Примітка
1. ХАБ не потрібен;
2.Нейтральний провід не потрібен;
Особливості продукту:
1.Пульт дистанційного керування в додатку
2. Функція синхронізації
3. Функція зворотного відліку
4. Відгук про статус
5. Вимкніть пам'ять
6. Розділіть контроль
7. Ручний перемикач
8. Підтримка голосового керування Amazon Alexa/Google Home
*Ручне керування - Механічна ручна кнопка
* Пульт дистанційного керування - програмою Tuya мобільного телефону
Робота таймера
Налаштуйте час вмикання або вимикання світла відповідно до ваших звичок.
Налаштуйте кілька наборів для підтримки тижневого циклу.
Спільне використання та контроль групи
Спільне використання вимикача з членами вашої родини через додаток, щоб уникнути налаштування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для освітлення |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна приєднувальна потужність | 2000 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Маса | 200 г |
| РК дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ЖК дисплей | Ні |
- Ціна: 720 ₴



