4-х полюсний (3 фази та нуль) автоматичний безперевний (uniterrupted) перемикач вводу резерву(АПВ), ввід резерву (АВР), automatic transfer switch (ATS) від компанії TOMZN модель TOQ5-125/4 4P
Може використовуватися при однофазному підключенні.
Переключає споживача (будинок, квариру та ін.) з загальної електромережі, при пропаданні напруги на резервну (генератор чи інвертор любих типів) та навпаки.
Перемикає миттєво, як спрацьовує ДБЖ,- без перезавантаження приладів.
Особливості:
- На АВР є сухі контакти реле: NO,NC,COM що дозволяє керувати відключенням резервного джерела живлення, наприклад генератора, або іншими приладами де потрібні сухі контакти.
- При наявності двох джерел живлення (основного і резервного) АПВ буде перемкнуто на основне джерело.
- Перемикання між основним джерелом і резервним відбувається автоматично. Моживо перемикання вручну, для цього переведіть маленький перемикач на режим "Manual"
- Відсутні обмеження щодо сфер застосування, якщо величина напруги та струму не перевищують заявлені (220/380В, 125А).
- Основна функція - переключення між джерелами напруги. Для захисту від скачків напруги необхідно використовувати реле захисту.
Важливо!
При напрузі менше 180В може вийти з ладу соленоїд,який перемикає мережі. Тому перед АВР необхідно встановлювати реле напруги. Без реле захисту гарантія не дійсна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 125 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Висота | 92 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Режим роботи | Тривалий |
| Кількість робочих положень | 2 |
- Ціна: 2 299 ₴




